Apartmán Kaskáda
cena od

75 €

Akcie:

Ubytovanie Štôla
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Apartmán Kaskáda kompletne a luxusne zariadený apartmán sa nachádza v podtatranskej obci Štôla v tichom a príjemnom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry. Celková kapacita apartmánu je 6 lôžok (2 x manželská posteľ + 1 x dvojlôžková rozkladacia pohovka). Apartmán tvorí kuchyňa s kompletným vybavením, obývací priestor s rozkladacou pohovkou, toaleta s veľkou masážnou vaňou a sauna. K dispozícií sú dve samostatné dvojlôžkové spálne. Celý apartmán je nefajčiarsky.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Štôla 986, 05937 Štôla
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Golf, Horolezectvo, Sauna, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.09676893911
Zemepisná dĺžka:
20.138146010034
Zviera:

Mapa lokalityApartmán Kaskáda Apartmán Kaskáda Apartmán Kaskáda kompletne a luxusne zariadený apartmán sa nachádza v podtatranskej obci Štôla v tichom a príjemnom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry. Celková kapacita apartmánu je 6 lôžok (2 x manželská posteľ + 1 x dvojlôžková rozkladacia pohovka). Apartmán tvorí kuchyňa s kompletným vybavením, obývací priestor s rozkladacou pohovkou, toaleta s veľkou masážnou vaňou a sauna. K dispozícií sú dve samostatné dvojlôžkové spálne. Celý apartmán je nefajčiarsky.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt