Apartmán Földes
cena od

12 €

Akcie:

Ubytovanie Veľký Meder
Dunajská Streda (okres) , Región / Kraj Podunajsko , Slovensko

Ubytovanie v apartmánu Földes je vhodné pre rodiny s deťmi, pre mladých a pre športovo založených ludí. Apartmán je v novostavanom nadštandardnom dome a nacháza sa vňom 5x dvojposteľové izby (2× možnosťou prístelku), 2× kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, sporák, mikrovlnka, ...) 2× WC a 2× kúpeľňa.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Rekreačná 3337/5A, 93201 Veľký Meder
Recepcia:
-
Dostupnosť:

centrum 800 m | potraviny 400 m | štrkovisko 3000 m

Okolie:

Termálne kúpalisko 50 m Veľký Meder
Centrum obchodov a reštaurácii 800 m Veľký Meder

Popis izieb:

V každej izbe televízor. K dispozícii počas pobytu jsou čistiace prostriedky, 1× uterák/osoba, osušky a hygienické prostriedky. Poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Minigolf, Sauna, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
2(+1)
Stravovanie:

Ubytovanie bez stravy. Možnosť prípravy jedla v kuchyni. 2 x kuchyňa s jedálňou (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, sporák elektrický. počet platní 4, mikrovlnka). Reštaurácia: 100 m, Obchod (potraviny): 400 m.

Zemepisná šírka:
47.845247882665
Zemepisná dĺžka:
17.763324008108
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmán Földes Apartmán Földes Ubytovanie v apartmánu Földes je vhodné pre rodiny s deťmi, pre mladých a pre športovo založených ludí. Apartmán je v novostavanom nadštandardnom dome a nacháza sa vňom 5x dvojposteľové izby (2× možnosťou prístelku), 2× kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, sporák, mikrovlnka, ...) 2× WC a 2× kúpeľňa.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt