Apartmány Centrum PopradApartmány Centrum Poprad
Apartmány Centrum Poprad

cena od

10 €

Akcie: Deti do 3 rokov zadarmo.

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Celoročne Vám ponúkame príjemné - cenovo veľmi výhodné ubytovanie v moderných a zároveň útulne zariadených apartmánoch, nachádzajúcich sa priamo v centre mesta Poprad, ktoré predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Či už máte v pláne pracovnú cestu a obchodné stretnutie, alebo ste sa rozhodli spoznať historické krásy a kultúrne pamätihodnosti mesta a jeho okolia, relaxovať v bazénoch obľúbeného aquaparku AquaCity Poprad, či podnikať zaujímavé túry a horské výstupy v prekrásnej okolitej prírode Vysokých Tatier, vynikajúcu polohu apartmánu priamo na pešej zóne námestia historického centra Popradu ocení skutočne každý! Okrem množstva blízkych reštaurácií, kaviarničiek, barov a obchodov, ktoré Vám budú počas Vášho pobytu k dispozícii, môžete využívať aj služby obľúbeného Obchodného centra Forum, nachádzajúceho sa len 100 metrov od apartmánu. K dispozícii sú dva oddelené apartmány so samostatnými vchodmi na jednom poschodí. Prvý apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 5 až 6 osôb. Je tvorený veľkou miestnosťou, slúžiacou ako obývacia a zároveň ako spálňová časť. Pripravený je tu pre Vás rozťahovací rohový gauč, rozkladacia posteľ a sedačka. Vo vybavení apartmánu nechýba ani televízor a kuchynská linka so základným riadom, chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako sprchovací kút, či samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu môžete v apartmáne využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Druhý apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 8 osôb s dvoma samostatnými spálňami. Obe spálne sa môžu prenajať aj samostatne. V každej z nich sa nachádza jedna manželská posteľ a jedna samostatná posteľ. Je tvorený jednou veľkou spoločnou miestnosťou, v ktorej sa nachádza kuchynská linka so základným riadom, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, sedacia súprava a televízor. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako sprchovací kút, či samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu môžete v apartmáne využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Hlavnou výhodou apartmánov je okrem ich výbornej dostupnosti k nákupnému stredisku (OC Forum), reštauráciám, barom, železničnej stanici a množstvu obchodov, taktiež výborná cena jeho prenájmu. Ubytovanie je tak veľmi vhodné a dostupné nie len pre jednotlivcov, obchodných cestujúcich alebo menšie skupiny priateľov a známych ako aj pre rodiny s deťmi. Parkovanie Vašich áut je možné vo vzdialenosti cca 50 metrov od ubytovania na veľkokapacitnom parkovisku. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme. Tešíme sa na Vás.

X

Galéria obrázkov

 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad
 • Apartmány Centrum Poprad


Detailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
- Centrum Popradu - Asi 700 metrov od autobusovej a vlakovej stanice - Jednoduchá dostupnosť rôznych reštaurácii, barov a obchodov.
Okolie:
Priamo v centre Popradu za úžasnú cenu!
Popis izieb:
-
Exteriér:
TV miestnosť, Internet, Nefajčiarske prostredie, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Kasíno, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Pivnica, Zimné športy, Turistika, Lacné ubytovanie
Kapacita:
13(+0)
Stravovanie:
- Vlastná
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.055055
Zemepisná dĺžka:
20.299285
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 17.03.2017

Apartmány Centrum Poprad Apartmány Centrum Poprad Celoročne Vám ponúkame príjemné - cenovo veľmi výhodné ubytovanie v moderných a zároveň útulne zariadených apartmánoch, nachádzajúcich sa priamo v centre mesta Poprad, ktoré predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Či už máte v pláne pracovnú cestu a obchodné stretnutie, alebo ste sa rozhodli spoznať historické krásy a kultúrne pamätihodnosti mesta a jeho okolia, relaxovať v bazénoch obľúbeného aquaparku AquaCity Poprad, či podnikať zaujímavé túry a horské výstupy v prekrásnej okolitej prírode Vysokých Tatier, vynikajúcu polohu apartmánu priamo na pešej zóne námestia historického centra Popradu ocení skutočne každý! Okrem množstva blízkych reštaurácií, kaviarničiek, barov a obchodov, ktoré Vám budú počas Vášho pobytu k dispozícii, môžete využívať aj služby obľúbeného Obchodného centra Forum, nachádzajúceho sa len 100 metrov od apartmánu. K dispozícii sú dva oddelené apartmány so samostatnými vchodmi na jednom poschodí. Prvý apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 5 až 6 osôb. Je tvorený veľkou miestnosťou, slúžiacou ako obývacia a zároveň ako spálňová časť. Pripravený je tu pre Vás rozťahovací rohový gauč, rozkladacia posteľ a sedačka. Vo vybavení apartmánu nechýba ani televízor a kuchynská linka so základným riadom, chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako sprchovací kút, či samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu môžete v apartmáne využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Druhý apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 8 osôb s dvoma samostatnými spálňami. Obe spálne sa môžu prenajať aj samostatne. V každej z nich sa nachádza jedna manželská posteľ a jedna samostatná posteľ. Je tvorený jednou veľkou spoločnou miestnosťou, v ktorej sa nachádza kuchynská linka so základným riadom, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, sedacia súprava a televízor. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako sprchovací kút, či samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu môžete v apartmáne využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Hlavnou výhodou apartmánov je okrem ich výbornej dostupnosti k nákupnému stredisku (OC Forum), reštauráciám, barom, železničnej stanici a množstvu obchodov, taktiež výborná cena jeho prenájmu. Ubytovanie je tak veľmi vhodné a dostupné nie len pre jednotlivcov, obchodných cestujúcich alebo menšie skupiny priateľov a známych ako aj pre rodiny s deťmi. Parkovanie Vašich áut je možné vo vzdialenosti cca 50 metrov od ubytovania na veľkokapacitnom parkovisku. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme. Tešíme sa na Vás.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt