Apartmán Apple
cena od

112 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Apartmán Apple je vhodný najmä pre rodinky s deťmi, staršie aj mladé páriky. Nachádza sa v Demänovej v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Mlynisko 450/19, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:

 Neďaleko sa nachádza zástavka MHD-mestskej hromadnej dopravy cca 150metrov tak tiež aj zástavka pre SKI bus ktorý vás zadarmo a pohodlne odvezie až ku zjazdovkám

Okolie:

V okolí Demänovej a Liptovského Mikuláša sa nachádza aj Aqua park tatralandia, Kontaktná zoo, Escape room (paradox), Golden apple cinema, Skvelá pražiareň kávy Aurelica, Shisa bar Central Perk, Rôzne reštauračné zariadenia a nákupné centrá a však to jedinečné na Liptove sú práve hory a príroda :)

Popis izieb:

Apartmán má 2 oddelené spálne, 1 kúpeľňu s toaletnými potrebami zdarma a fénom, obývacia izba, posedenie a kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.05680917891
Zemepisná dĺžka:
19.579806090213
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmán Apple Apartmán Apple Apartmán Apple je vhodný najmä pre rodinky s deťmi, staršie aj mladé páriky. Nachádza sa v Demänovej v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt