4 ubytovaní

Ubytovanie Závažná Poruba

Ubytovanie u Štefana

Ubytovanie u Štefana

Cena od

8€

Ubytovanie u Štefana Vám ponúka možnosť príjemného ubytovania na Liptove v malebnej obci Závažná Poruba neďaleko Liptovského Mikuláša. Prenajímame celé poschodie s vlastným vchodom. K dispozícii sú dve izby s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii je tiež spoločen...

Komentárov(0) Zobrazení (8815x) Viac...

Penzión Zivka

Penzión Zivka

Cena od

45€

Penzióne Zivka je novopostavený penzión rodinného typu s výbornou kuchyňou sa nachádza na konci obce Závažná Porubav rodisku významného slovenského básnika Milana Rúfusa a zároveň len 400m od lyžiarskeho strediska Ski Centrum Opalisko s dvojsedačkovou lanov...

Komentárov(0) Zobrazení (3755x) Viac...

Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka

Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka

Cena od

30€

Útulný apartman Pekná Vyhliadka na úpetí Nízkých Tater nedaleko Liptovkého Mikuláša Jasnej a Tatralandie.

Komentárov(0) Zobrazení (6953x) Viac...

Apartmán pod Poludnicou

Apartmán pod Poludnicou

Cena od

75€

Pod vrcholmi Nízkych Tatier, v obci Závažná Poruba, Vám ponúkame komfortné ubytovanie v moderných Apartmánoch pod Poludnicou.

Komentárov(0) Zobrazení (865x) Viac...


Ubytovanie Závažná Poruba

Ubytovanie Závažná Poruba

Opalisko je lyžiarske stredisko rozprestierajúce sa nad obcou Závažná Poruba v Nízkych Tatrách na úpätí vrchu Poludnica. Stredisko sa nachádza iba 7 km od Liptovského Mikuláša a svojim návštevníkom ponúka skvelé podmienky na lyžovanie a snowbordovanie.

Stredisko je skvelým výberom pre rodiny s deťmi, pre lyžiarov a snoubordistov začiatočníkov, pokročilých ako aj pre profesionálov. Opalisko leží v nadmorských výškach 640 m.n.m. až 1030 m.n.m a svojim návštevníkom ponúka dokopy až 5 zjazdoviek s dĺžkou 3262 metrov. Návštevníkom sú tu k dispozícii 4 vleky ako aj jedna dvojsedačková lanovka s dĺžkou 753 metrov a prevýšením 214 metrov. Na svoje si tu prídu najmä vaše deti, pretože sa tu nachádza detský areál, prírodné klzisko ako aj sánkarská dráha. Milovníci bežeckého lyžovania si tu môžu naplno užiť 30 km bežeckých tratí, ktoré sa rozprestierajú v osvetlenom areály. Milovníci večerného lyžovania si v stredisku Opalisko prídu taktiež na svoje. K službám strediska patrí servis a požičovňa športového vybavenia, lyžiarska škola a škôlka, snowbordová škola a škôlka ako aj reštaurácie a bufet ponúkajúce rýchle občerstvenie priamo na svahu.

V blízkosti lyžiarskeho strediska sa nachádzajú mestá Liptovský Hrádok, Brezno a tiež aj Liptovský Mikuláš. Oblasť láka svojich návštevníkov množstvom aquaparkov, nachádza sa tu Aquapark Tatralandia a známe sú aj aquaparky Bešeňová, Aqua- Vital park kúpele Lúčky ako aj aquapark v Liptovskom Jáne, ktorý je však v zime uzatvorení. Milovníkov histórie okúzli Hrad a Kaštieľ Liptovský Hrádok, Hrad Likavka, Múzeum liptovskej dediny v Pribiline ako aj návšteva Vlkolínca.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať v komfortných privátoch, chatách, apartmánoch a penzióne, kde Vám ponúkajú perfektné služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt