2 ubytovaní

Ubytovanie Važec

Vila Rhea

Vila Rhea

Cena od

10€

Ubytovanie v oblasti Vysokých Tatier v obci Važec v troch komfortne vybavených garsónkach so samostatným vchodom.

Komentárov(0) Zobrazení (10828x) Viac...

Vila Rhea

Vila Rhea

Cena od

46€

Privát Vila Rhea sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier v obci Važec. Ubytovanie je riešené 3 priestrannými nezávislými štúdiami so samostatným vchodom a kompletne vybavenou kuchynkou . Hosťom je k dispozícii počítač s pripojením na internet....

Komentárov(0) Zobrazení (1379x) Viac...


Ubytovanie Važec

Ubytovanie Važec

Važec- Birutova je lyžiarske stredisko v obci Važec, rozprestierajúce sa v Nízkych Tatrách. Stredisko je iba 26 km vzdialené od mesta Poprad a 33 km vzdialené od Liptovského Mikuláša. Svojich návštevníkov stredisko upúta upravovanými zjazdovkami, bežeckými traťami ako aj nádherným výhľadom na Vysoké Tatry, najmä na Kriváň.

Važec- Birutova je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi, lyžiarov a snoubordistov začiatočníkov, pokročilých ako aj pre profesionálov. Svojim návštevníkom stredisko ponúka 3 zjazdovky a 1 km zjazdoviek umožňuje aj večerné lyžovanie. Zjazdovky v stredisku sú obsluhované dvomi vlekmi. Lyžiarsky vlek s prevýšením 65 metrov a dĺžkou 410 metrov, obsluhuje dve zjazdovky označené červenými a modrými značkami a druhý vlek, dlhý 80 metrov obsluhuje ľahkú zjazdovku. Na svoje si v stredisku prídu aj milovníci bežeckého lyžovania, ktorým je tu k dispozícii 5 km dlhá upravovaná bežecká trať.

Zaujímavá je aj návšteva okolia lyžiarskeho strediska. 26 km je od strediska vzdialené mesto Poprad, ktoré zaujme milovníkov histórie Podtatranským múzeom, kde môžu pozorovať nálezy z Gánoviec a milovníci umenia tu môžu navštíviť Tatranskú galériu. K ďalším historickým pamiatkam patrí napríklad centrum mestskej časti Spišská Sobota spojené s Kostolom svätého Juraja, známym oltárom majstra Pavla z Levoče. Nachádzajú sa tu aj ďalšie sakrálne pamiatky ako je napríklad Konkatedrála Sedembolestnej Panny Márie, rímskokatolícky Kostol svätého Egídia, pravoslávny chrám Povýšenia Svätého Kríža alebo evanjelický kostol svätej Trojice. Zábavu a oddych Vám prinesie návšteva aquaparku Aquacity, vodného raja s termálnymi bazénmi, vitálnym svetom a kryoterapiou. Ďalším pútavým mestom v okolí je Liptovský Mikuláš vzdialený 33 km od strediska. Nájsť tu môžete jeden z najznámejších aquaparkov na Slovensku, Aquapark Tatralandia. V Liptovskom Mikuláši sa narodila mnoho známych osobností, ktorým sú venované niektoré múzeá, galérie alebo iné budovy. V meste sa nachádza Múzeum Janka Kráľa, Galéria P.M. Bohúňa či Centrum Kolomana Sokola. Najznámejšou dominantou mesta je Kostol sv. Mikuláša, ale nájdete tu aj Židovskú synagógu, či bývalý Jezuitský kláštor.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať vo vile, chalupe alebo priváte priamo v obci Važec.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt