4 ubytovaní

Ubytovanie Pavčina Lehota

Penzión Pavčina Lehota

Penzión Pavčina Lehota

Cena od

40€

Penzión Pavčina Lehota sa nachádza v blízkosti v lyžiarskom stredisku Pavčina Lehota, ktorá je vzdálená necelé 3 km od Demänovskej ľadovej jaskyne.

Komentárov(0) Zobrazení (2918x) Viac...

Privát za lesom

Privát za lesom

Cena od

60€

Privát Pod lesom sa nachádza na začiatku dediny Pavčina Lehota pri vstupe do Demänovskej Doliny.

Komentárov(0) Zobrazení (2264x) Viac...

Apartmány Crystal

Apartmány Crystal

Cena od

45€

Komentárov(0) Zobrazení (1226x) Viac...

Privát Severka

Privát Severka

Cena od

20€

Ubytovacie zariadenie Severka sa nachádza v lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej doline na okraji obce Pavčina Lehota.

Komentárov(0) Zobrazení (2071x) Viac...


Ubytovanie Pavčina Lehota

Ubytovanie Pavčina Lehota

Ski Žiarce je lyžiarske stredisko v obci Pavčina Lehota. Stredisko sa nachádza hneď pri vstupe do Demänovskej doliny iba 8 km od mesta Liptovský Mikuláš. Svojim návštevníkom stredisko ponúka skvelé podmienky na lyžovanie, vďaka severnej orientácii svahov.

Ski Žiarice je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, snoubordistov a lyžiarov začiatočníkov ako aj pre pokročilých. Návštevníkom sú tu k dispozícii 3 zjazdovky s celkovou dĺžkou 1130 metrov. Zjazdovky sú obsluhované 2 lyžiarskymi vlekmi a jedným lanovým vlekom v detskej lyžiarskej škôlke. Stredisko svojim návštevníkom ponúka aj množstvo služieb, ktoré zahŕňajú požičovňu snowbordov a lyží, lyžiarsku školu a škôlku ako aj bufet ponúkajúci rýchle občerstvenie. Ski Žiarice ponúka aj možnosti pre večerné lyžovanie a stredisko je známe aj svojou bobovou dráhou, ktorá patrí k najstrmším na Slovensku.

Pútavá je aj návšteva okolia lyžiarskeho strediska. V blízkosti sa nachádza Liptovský Mikuláš známi svojim Aquaparkom Tatralandia, kde si môžete prísť po dlhej lyžovačke oddýchnuť a zrelaxovať sa. V areály sa nachádza 13 bazénov a množstvo tobogánov a šmýkačiek, saunový svet ako aj wellnes, ktoré Vám zaručí dokonalý relax a oddych v nádhernom prostredí. Samotné mesto je zaujímavé svojimi kultúrnymi pamiatkami . Dominantnou pamiatkou mesta je Kostol svätého Mikuláša z roku 1280 v gotickom slohu. V meste sa nachádza aj Židovská synagóga a zaujímavý evanjelický kostol. Pri prechádzkach po meste je pozoruhodné pozorovať budovy zaujímavé svojou stavbou. Patrí k nim bývalý Župný dom, Pongrácovská kúria, Meštinske domy alebo Bývalí jezuitský kláštor, kde v dnešnej dobe sídli Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva. Zaujímavé kultúrne pamiatky ponúkajú aj blízke obce Pribilina a Vlkolínec.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať v komfortných apartmánoch a chatách priamo v obci Pavčina Lehota alebo môžete využiť ubytovacie kapacity Jasnej, Demänovskej doliny alebo Liptovského Mikuláša, vzdialeného iba 8 km od lyžiarskeho strediska.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt