0 ubytovaní

Ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Ubytovanie Mýto pod Ďumbierom

Ubytovanie Mýto pod Ďumbierom

Skicentrum Mýto je lyžiarske stredisko v obci Mýto pod Ďumbierom. Stredisko sa nachádza v Nízkych Tatrách iba 11 km od mesta Brezno a svojim návštevníkom ponúka perfektné služby ako aj skvelé podmienky na lyžovanie. Výhodná je aj poloha strediska keďže sa nachádza v blízkosti dôležitého cestného ťahu, ktorý vedie z mesta Banská Bystrica cez Podbrezovú až do Popradu.

Stredisko je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, snoubordistov a lyžiarov začiatočníkov, pokročilých ako aj pre profesionálov. Nachádzajú sa tu tri vleky s prepravnou kapacitou 3600 osôb za hodinu ako aj štvorsedačková lanovka s kapacitou 2000 osôb za hodinu. Stredisko svojim návštevníkom ponúka 7 zjazdoviek s dĺžkou 5 km. K službám strediska patrí požičovňa snowbordov a lyží, ski servis, lyžiarska škola, škôlka, bezplatné parkovisko ako aj reštaurácie a bufety ponúkajúce rýchle občerstvenie.

Skicentrum Mýtno svojim návštevníkom ponúka nádherné prostredie a množstvo turistických chodníkov. Po žltých značkách sa môžu turisti vybrať k vrchu Ďumbier, najvyššiemu vrchu Nízkych Tatier, ktorý svojim návštevníkom ponúka nádherný výhľad na hrebene Roháčov a Vysoké Tatry. Pútavá je aj návšteva do okolia lyžiarskeho strediska. Brezno sa nachádza iba 11 km od strediska a svojim návštevníkom ponúka množstvo historických zaujímavostí ako je napríklad Horehronské múzeum alebo rímskokatolícky kostol Panny Márie Nanebovzatej, kaplnka Panny Márie alebo kostol svätého Kríža pochádzajúci až z roku 1619. Zábavu Vám prinesie aj návšteva krytej plavárne Mazorníkovo alebo návšteva Bystrianskej jaskyne.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať v súkromných apartmánoch, chatách, chalupách alebo penziónoch priamo v obci Mýto pod Ďumbierom, kde Vám pobyt spríjemnia perfektnými službami, ktoré Vám zaručia spokojnosť.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt