6 ubytovaní

Ubytovanie Liptovská Sielnica

Villa Flora

Villa Flora

Cena od

0€

Family resort Villa Flora*** sa nachádza na severnom brehu priehrady Liptovská Mara na trase medzi Aquaparkom Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová v obci Liptovská Sielnica, neďaleko mesta Liptovský Mikuláš. 

Komentárov(0) Zobrazení (4363x) Viac...

Hotel Koliba Gréta

Hotel Koliba Gréta

Cena od

0€

... ako na prázdninách u starej mamy...ponúkame ubytovanie v Kolibe, či dreveniciach, čo pripomenie Vám časy dávno zašlé, no predsa príjemné, s vôňou dreva a s pohodlím dneška. Hotel Koliba Gréta***je celodrevený hotelový komplex postavený v tradičnej arch...

Komentárov(0) Zobrazení (11311x) Viac...

Rekreačný domček Fraxinus

Rekreačný domček Fraxinus

Cena od

0€

Rekreačný domček Fraxinus sa nachádza v obci Liptovská Sielnica v lokalite Liptov neďaleko vodnej nádrže Liptovská Mara a ponúka krásne a komfortné ubytovanie.

Komentárov(0) Zobrazení (4962x) Viac...

Penzion Hippoclub

Penzion Hippoclub

Cena od

0€

Penzión HippoClub sa nachádza v nádhernom prostredí Liptova v obci Liptovská Sielnica. A nabízí útulné a příjemné ubytování.

Komentárov(0) Zobrazení (4360x) Viac...

Apartmány Lenka

Apartmány Lenka

Cena od

0€

Apartmány Lenka poskytujú ubytovanie v obci Liptovská Sielnica, ktorá sa nachádza pri vodnej nádrži Liptovská Mara s novým Aquaparkom Tatralandia, ktoré umožňujú množstvo atrakcií počas celého roka.

Komentárov(0) Zobrazení (4524x) Viac...

Apartmán Natalia

Apartmán Natalia

Cena od

0€

Apartmán Natália predaji v komfortné ubytovanie v turistickej lokalite Liptov.

Komentárov(0) Zobrazení (4591x) Viac...


Liptovská Sielnica

Liptovská Sielnica

Liptovská Sielnica je stredoslovenská obec rozprestierajúca sa v Žilinskom kraji v okrese Liptovský Mikuláš. Obec má 1724 ha, 608 obyvateľov a patrí do regiónu Liptov. Svojim návštevníkom ponúka krásnu prírodu spojenú so športovými zážitkami a historické pamiatky. Liptovská Sielnica leží medzi Chočskými vrchmi a Západnými Tatrami, v strednej časti Liptovskej kotliny v dolinke zvanej Sielničanky. Obec sa nachádza len pár kilometrov od Liptovskej Mary, ktorá zaliala pôvodné územie obce. Starú Liptovskú Sielnicu obyvateľom pripomína iba cintorín, Borový háj, budova mlyna a osada Brnice. Dedinka ponúka mnoho náučných a turistických chodníkov pre skúsenejších aj menej skúsených. Najznámejšie turistické trasy vedú na vrch Choč alebo do Kvačianskej a Prosieckej doliny a to z Litovskej Sielnice cez Prosiek – Ráztocký vodopád – Oblazy a Kvačianskú dolinu späť do Litovskej Sielnice. Okrem turistiky je tu mnoho možnosti na cykloturistiku, lyžovanie, vyhliadkovú plavbu po Mare alebo rôzne iné vodné športy. Najzaujímavejšou kultúrnou pamiatkou obce je unikátna veža z rímskokatolíckeho kostola postavená v gotickom štýle v druhej tretine 13. storočia. Na území sa nachádzajú aj zrúcaniny liptovského Starého hradu postavené na Sestrčskom vrchu v polovici 13. storočia. Každoročne sa v dedine konajú kultúrne podujatia ako deň matiek, divadelné predstavenia, Havránok – od Keltov po stredovek, Bakus, fašiangy a iné venované nielen deťom, ale aj dospelým. Pri návšteve tejto nádhernej obce sa návštevníci môžu ubytovať na kolibe, v penziónoch, apartmánoch, vilách, rybárskej osade alebo v súkromných domoch. Všetky zariadenia ponúkajú ubytovanie a služby na vysokej úrovni.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt